مقالات

پاکت دو رو فویل ته گاست

پاکت دورو فویل زیپ

پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار از جمله محصولاتی هستند که کاربرد زیادی در موارد مختلف دارند. پاکتها انواع متفاوتی دارند از جمله پاکتهای شکل‌دار، پاکتهای شیردار، پاکتهای سوپاپ‌دار، پاکتهای بغل گاست، پاکتهای زیپ و گاست‌دار و … . هر کدام از این انواع پاکت با توجه به شرایط و کاربری آنها به کار گرفته میشوند. پاکتهای ایستاده زیپ و گاست‌دار را در فروشگاهها به فراوانی میبینید. که برای بسته‌بندی انواع محصولات از سوی شرکت تولیدکننده استفاده شده‌اند. از جمله برای بسته‌بندی انواع قهوه، چای، نسکافه، مولتی کافه، آجیل، حبوبات و شکلاتها از پاکتهای دو رو فویل زیپ و گاست‌دار در طرح‌های مختلف استفاده میشود.

مواد تشکیل‌دهنده پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار

برای ساخت این نوع پاکت گاست دار سایز از مواد متعددی استفاده میشود. که عمده آن شامل پلی‌اتیلن، فویل و پلی‌استر میباشد

مزیتهای زیپ‌دار بودن پاکت

پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار برای کاربریهای گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. داشتن زیپ در قسمت بالایی پاکت باعث میشود. تا پاکت به راحتی باز شده و محتویات آن به آسانی مورد استفاده قرار بگیرد. بدون این که نیازی به استفاده از ابزار برنده همچون قیچی و چاقو برای باز کردن آن داشته باشد. همچنین اگر نیاز دارید تا به صورت دستی بسته‌بندی را انجام دهید. وجود زیپ کمک میکند تا آسانتر و سریعتر بتوانید محتویات موردنظرتان را داخل این نوع پاکت  گاست دار قرار دهید. و درب آن را ببندید و به راحتی و زیبایی آن را بسته‌بندی کنید

مزیتهای گاست‌دار بودن پاکت

پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار سایز 30*20 به واسطه داشتن گاست در کف آنها، روی سطوح در حالت ایستاده قرار میگیرند. ایستاده قرار گرفتن پاکت باعث افزایش نمایش و جلوه محصول میشود و برای فروش بیشتر و جلب توجه مشریان موثر است. همچنین ایستاده قرار گرفتن پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار سایز 30*20باعث میشود تا فضای کمتری را در کابینتهای خانه و یا در فروشگاهها اشغال کند. به همین دلیل استفاده از این پاکتها طرفداران زیادی دارد.

استاندارد پاکت دورو فویل ته گاست

18*13 تعداد در کیلو 130

21*15 تعداد در کیلو103

24*16 تعداد در کیلو75

26*18 تعداد در کیلو55

30*20 تعداد در کیلو45

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.