مقالات

پاکت ترحیم

استاندارد پاکت ترحیم

30*20 تعداد در کیلو 64

35*25 تعداد در کیلو55

یکی از مدل های پاکت بسته بندی که جهت مراسم و تشریفات خاص طراحی و تولید می شود، پاکت مراسم ختم و ترحیم می باشد. این پاکت ها از نمونه های جالب بسته بندی می باشند که جهت تشریفات عزاداری مانند ختم، روضه، شب قدر، تاسوعا و عاشورا و مواردی از این قبیل در مساجد و منازل به کار برده می شوند. یکی از مزیت های این نوع پاکت ها، ظاهر شکیل و زیبای آن می باشد که از این نظر برای مراسم تشریفاتی بسیار مناسب بوده و به کار می آیند.

پاکت ترحیم

به علاوه، این پاکت ها به دلیل وجود دسته و زیپ بسیار آسان مصرف می باشند. شما می توانید اقلام پذیرایی خود شامل میوه، آبمیوه، کیک، حلوا، خرما و… را در این پاکت ها قرار داده و با یک پک پذیرایی آماده از مهمانان خود پذیرایی کنید. سایز مرسوم این پاکت ها معمولا ۳۰*۲۰ است که حداقل بتوان چهار قلم جنس را به راحتی در آن ها قرار داد.

البته اگر شما در نظر دارید اقلام بیشتری در پاکت قرار دهید، پاکت هایی با ابعاد ۳۵*۲۵ هم وجود دارد که بیش از چهار قلم جنس را می توان در آن ها جای داد. توجه کنید که اگر قصد دارید در پاکت مراسم ترحیم آب معدنی ۲۰۰ یا ۲۵۰ سی سی قرار دهید می توانید از پاکت ۳۰*۲۰ استفاده کنید و برای آب معدنی ۵۰۰ سی سی بهترین انتخاب پاکت ۳۵*۲۵ می باشد. پکیج مجالس ترحیم معمولا با استفاده از نایلون مرغوب تولید می‌ شود که ضد آب بودن مهم ترین مشخصه آن است. این ویژگی امکان قرار دادن دستمال کاغذی در این پکیج را نیز فراهم کرده است.

پاکت ترحیم مهرپلاست البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.