مقالات

رول های بسته بندی

رول های بسته بندی

✅ رول های بسته بندی

حداقل سفارش به صورت چاپی یک تن

و به صورت خام ۲۵۰ کیلو

لایه های تشکیل دهنده رول های چاپی برای بسته بندی

 1- پلی پروپیلن

opp (oreinted poly propylene)

2- پلی پروپیلن

cpp(casted poly propylene)

شایان ذکر است پاکت های چند لایه هم بصورت لمینت وهم اکستروژن تا 7 لایه امکان تولید از رول های پلی اتیلن،پلی استر،فویل،پلی امید،کاغذ را دارند.

رول های بسته بندی

مقاومت رول های چاپی برای بسته بندی

این رول ها به دلیل چهار لایه بودن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پرتاب، نور، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ بوده و در ضمن دارای بالاترین کیفیت چاپ بدون محدودیت در تغییر رنگ و تصویر می باشد.

نوع دوخت و بافت رول های چاپی برای بسته بندی

این رول ها با توجه به خورندگی و واکنش ماده پرکننده داخل پاکت با دوخت حرارتی دوخته مش شوند.در بسیاری از رول ها از زیپ کیپ برای جلوگیری از ورود باکتری و گرد و خاک پس از باز کردن پاکت از زیپ کیپ هم استفاده می گردد

قیمت رول های چاپی برای بسته بندی

این رول ها بسیار مقرون به صرفه بوده نسبت به سایر بسته بندی ها و همچنین در اکثر صنایع و شرکت هایی از قبیل کشاورزی، دام و طیور، غذایی، ساختمانی، پتروشیمی، رنگ و پلیمر، درب و پنجره، دارویی، بهداشتی، پزشکی، مخابراتی، بازرگانی، آتش نشانی و ضد حریق، لوازم خانگی، کاشی و سرامیک، محیط زیست، الکترونیک، ضایعات و …. قابل استفاده می باشد.

سایز رول های چاپی برای بسته بندی

این رول ها از عرض 5 سانتیمتر الی 120 سانتیمتر  و همچنین از ارتفاع 5 سانتیمتر الی 120 سانتیمتر تولید می گردد. با توجه به ابعاد کیسه و حجم ماده پر کننده این کیسه ها از سایز 5 گرمی تا 25 کیلوگرمی قابلیت تولید دارند.

چاپ رول های چاپی برای بسته بندی

این رول  ها به دو صورت چاپ با کلیشه ژلاتینی و دستگاه فلگسو و همچنین با سیلندر حکاکی شده و دستگاه هلیو با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت قابلیت چاپ دارند. تعداد تغییر در رنگ و نوشته ها در تیراژ کلی این کیسه ها قابلیت تغییر هم دارند.افکت های چاپی این رول ها بسیار جذاب و چشم نواز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.