آموزش, مقالات

بسته بندی چیست ؟

بسته بندی چیست ؟

بسته بندی جزء اصلی یک محصول است که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد

بسته‌بندی با برچسب‌های استاندارد این امکان را می‌دهد تا متوجه شویم چگونه محصولی درون بسته قرار دارد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است

درمهرپلاست البرز اشنا می شویم که بسته بندی عبارتست از نوعی پوشش مناسب که محصول را در بر می گیرد. طراحی مناسب بسته بندی برای محصولی که در آن قرار می گیرد، علاوه بر این که آن را در برابر حمل ونقل، انبار داری، تقلب، دزدی و ناهنجاری های محیطی و نیز شرایط خارجی مانند رطوبت، نور، ضربه و… که باعث تغییر ماهیت محصول می گردد، با حداقل هزینه، بر موفقیت کالا در بازار رقبا، اطلاع رسانی کامل برای کاربر و فروش بهتر محصول می افزاید. کسانی که به بسته بندی های موفق توجه نموده اند و یا با حرفه طراحی بسته بندی آشنا هستند، کاملا دریافته اند که یک بسته بندی مناسب از ۲ جزء مهم وابسته به هم تشکیل شده است.

پاکت پنجره دار

این ۲جزء عبارتند از:

  1. طراحی صنعتی بسته بندی
  2. طراحی گرافیکی بسته بندی

طراحی بسته‌بندی باید زیرگروه طراحی محصول باشد به گونه‌ای که به طراحی بسته‌بندی به عنوان جزئی از پویش عملیات طراحی محصول نگریسته شده و همپای آن شروع شود و انجام یابد.

در مهرپلاست البرز برای تمامی محصولات و کالا های شما مدرن ترین و بروزترین بسته بندی ها آماده می شود برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.